Poznaj markę Derby of Sweden

Torby i akcesoria

Bags suited for all occasions!

Derby of Sweden od ponad 8 lat tworzył koszule i bluzki, ale od roku 2020 zmienił strategię i skierował swoje działania w stronę produkcji sportowych toreb i akcesoriów. Dopasowane do dystrybucji B2B torby Derby of Sweden można znakować i wykorzystywać do kampanii promocyjnych.

Koncepcja Derby of Sweden Bags obejmuje szeroki wybór kolorystyczny, duże stany magazynowe, przystosowanie produktów do znakowania oraz bardzo przystępne ceny. Asortyment marki Derby of Sweden został podzielony na serię Sports, Prestige, Cooler, Sky, Spirit oraz Melange.

Torby i akcesoria Derby of Sweden

Torby i akcesoria Derby of Sweden to przede wszystkim uniwersalna kolekcja podróżnych i sportowych toreb (w tym także plecaków) idealna na firmowe wyjazdy integracyjne, kampanie promocyjne, element onboardingu pracownika oraz inne cele marketingowe.
Dodatkowym atutem produktów szwedzkiej marki Derby of Sweden jest szeroka kolorystyka oraz wysokiej jakości materiały. Godnym podkreślenia jest fakt, że poliester wykorzystywany do produkcji toreb i akcesoriów Derby of Sweden pochodzi z recyklingu.