Poznaj markę D.A.D. Sportswear

Odzież żeglarską dla firm

Dream & Discover

D.A.D Sportswear to marka najwyższej jakości, szwedzkiej odzieży sportowej dedykowanej przede wszystkim żeglarstwu. Produkty testowane są przez profesjonalnych żeglarzy, w ekstremalnych warunkach kontaktów ze słoną wodą, silnym wiatrem i mgłą. Marka powstała w 1958 roku w Szwecji jako część grupy HEFA.

Odzież żeglarska D.A.D.

Marzenia i cele sprawiają, że nasze życie staje się ciekawsze. Szukamy nowych wyzwań, planujemy podróże, aktywnie odpoczywamy. Dlatego też nazwaliśmy naszą markę skrótem D.A.D –„Dream & Discover”.
Odzież D.A.D nie jest stworzona wyłącznie dla profesjonalnych żeglarzy. To prawda, że tworząc ją myślimy o ich potrzebach i wymaganiach odnośnie profesjonalnej odzieży żeglarskiej. Robimy to, bo ambitne podejście tworzy profesjonalizm. Odzież D.A.D to wspaniały pomysł na prezent dla miłośników żeglarstwa lub pracowników na tematyczny wyjazd integracyjny. Na kolejnych stronach znajdą Państwo przygotowaną przez nas ofertę T-shirtów, koszulek polo, bluz, polarów, kurtek i akcesoriów marki D.A.D i uzupełniających tę ofertę marek Grizzly i Clique. Wśród produktów są zarówno zaawansowane technicznie, idealne do profesjonalnego żeglowania elementy, ale też prostsze i bardziej uniwersalne towary (linia D.A.D Basic i Grizzly). Naszym celem jest bycie najlepszym partnerem biznesowym dla wszystkich tych, którzy zdecydują się na realizację swoich celów i rozpoczęcie podróży z nami.