KONKURS

Witaj na I Love Marketing!

Weź udział w grywalizacji i sprawdź swoją wiedzę z ekologii w marketingu!

Odpowiedz na 7 pytań związanych z ekologią i marketingiem.

W razie trudności zajrzyj do naszego artykułu.

Powodzenia!

0%

Jak nazwy się pozorowanie troski o środowisko np. przez podawanie fałszywych informacji w kontekście ekologii produktu, prezentowane „zasługi” są nieadekwatne do wyrządzonej środowisku naturalnemu szkody lub tak naprawdę oznaczają redukcję kosztów?

Cottover 2021
Dobrze! Źle!

Który z poniższych certyfikatów stanowi gwarancje tego, że podczas produkcji zachowane zostały standardy uczciwego handlu, wspierani są mniejsi wytwórcy oraz nie są marginalizowani producenci z biedniejszych krajów?

Cottover 2021
Dobrze! Źle!

Z jaką globalną marką obuwniczą współpracuje organizacja Parley, by przetwarzać plastik zanieczyszczający oceany w ubrania i buty sportowe?

Cottover 2021
Dobrze! Źle!

Kto z wymienionych osób najbardziej pasuje do określenia "Eko-influencer"?

Cottover 2021
Dobrze! Źle!

Czym różni się bawełna organiczna od zwykłej bawełny?

Cottover 2021
Dobrze! Źle!

Jak nazywa się ekologiczny trend oznaczający dążenie do optymalizacji i ograniczenia wykorzystywania surowców np. przez recykling, upcycling, produkowanie wysokiej jakości oraz wielofunkcyjnych produktów?

Cottover 2021
Dobrze! Źle!

Która z wymienionych nazw krain geograficznych jest jednocześnie marką, która kładzie olbrzymi nacisk na kwestie związane z dbaniem o środowisko?

Cottover 2021
Dobrze! Źle!

TEST
Koniec!

Dziękujemy za odpowiedzi!

Dziękujemy za udział w zabawie! Podaj nam adres e-mail jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje związane z ekologią w marketingu.