KONKURS

Witaj na I Love Marketing!

Weź udział w grywalizacji i sprawdź swoją wiedzę z ekologii w marketingu!

Odpowiedz na 7 pytań związanych z ekologią i marketingiem.

W razie trudności zajrzyj do naszego artykułu.

Powodzenia!

0%

Która z wymienionych nazw krain geograficznych jest jednocześnie marką, która kładzie olbrzymi nacisk na kwestie związane z dbaniem o środowisko?

Cottover 2021
Dobrze! Źle!

Kto z wymienionych osób najbardziej pasuje do określenia "Eko-influencer"?

Cottover 2021
Dobrze! Źle!

Który z poniższych certyfikatów stanowi gwarancje tego, że podczas produkcji zachowane zostały standardy uczciwego handlu, wspierani są mniejsi wytwórcy oraz nie są marginalizowani producenci z biedniejszych krajów?

Cottover 2021
Dobrze! Źle!

Jak nazwy się pozorowanie troski o środowisko np. przez podawanie fałszywych informacji w kontekście ekologii produktu, prezentowane „zasługi” są nieadekwatne do wyrządzonej środowisku naturalnemu szkody lub tak naprawdę oznaczają redukcję kosztów?

Cottover 2021
Dobrze! Źle!

Czym różni się bawełna organiczna od zwykłej bawełny?

Cottover 2021
Dobrze! Źle!

Jak nazywa się ekologiczny trend oznaczający dążenie do optymalizacji i ograniczenia wykorzystywania surowców np. przez recykling, upcycling, produkowanie wysokiej jakości oraz wielofunkcyjnych produktów?

Cottover 2021
Dobrze! Źle!

Z jaką globalną marką obuwniczą współpracuje organizacja Parley, by przetwarzać plastik zanieczyszczający oceany w ubrania i buty sportowe?

Cottover 2021
Dobrze! Źle!

TEST
Koniec!

Dziękujemy za odpowiedzi!

Dziękujemy za udział w zabawie! Podaj nam adres e-mail jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje związane z ekologią w marketingu.